hero

Career Central

Connecting people since 1887
Leverage our network to build your career.
Tell us about your professional DNA to get discovered by any company in our network with opportunities relevant to your career goals.

Üzletfejlesztő - értékesítési képviselő / Manager Business Development

cargo-partner

Sales & Business Development
Budapest, Hungary
Posted on Friday, May 24, 2024
Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében.
Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, az értékesítési csapatunk részére keresünk jelenleg munkatársat.

Munkád során a következő feladatokban számítunk Rád:

  • Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és az ügyféladatbázis folyamatos fejlesztése, megújítása
  • Üzleti megbeszélések / tárgyalások levezénylése
  • Operatív ismeretek elsajátítása és fejlesztése
  • Innovatív megoldások bevezetése
  • Szerződéses kapcsolatok kialakítása

Amire szükséged lesz a sikerhez:

  • Logisztikai vagy szállítmányozó, esetleg fuvarozó vállalatnál, esetleg szolgáltatás értékesítési területen hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Rugalmasság, magas stressztűrő képesség, flexibilitás
  • Innovatív gondolkodásmód és hozzáállás
  • Értékesítői szemlélet, szorgalom és meggyőző, hiteles személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
  • Pozitív, eredmény orientált, ügyfél centrikus hozzáállás
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállítmányozói, logisztikai területen szerzett végzettség / tapasztalat
  • B - kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk Neked:

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttérrel
  • Teljes munkaidős üzletfejlesztői állás, napi 8 órában
  • Csapatépítő rendezvények
  • All You can Move partnercég vagyunk
  • Versenyképes jövedelem: fix alapbér + cégautó + cafeteria + sikerarányos havi és éves bónusz
  • Folyamatos értékesítői, vezetői, kommunikációs tréningek (itthon és Ausztriában)
  • Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
Cégünk bemutatása:
Több mint 40 éve a cargo-partner virágzik a logisztikai iparban, páratlan szolgáltatást nyújtva ügyfeleinknek világszerte. Most egy újabb útra léptünk, és az elkötelezettségünk folytatásaként csatlakoztunk a Nippon Express Csoporthoz, amely mostantól minden értéket támogat, amit folyamatosan elérni törekszünk, ezáltal a világ top 5 szereplője közé kerülünk. Végponttól végpontig terjedő információs logisztikai szolgáltatóként büszkék vagyunk arra, hogy átfogó portfóliót kínálunk a légi, tengeri és szárazföldi szállítás, valamint a raktározás terén.
Egyedi fókuszunk az információs technológiára és az ellátási lánc optimalizálására lehetővé teszi a vállalkozások számára, hogy boldoguljanak a mai gyors tempójú világban. Csatlakozzon dinamikus csapatunkhoz, ahol az innováció találkozik a szenvedéllyel, és minden véleményt értékelünk. Induljon el egy úton, ahol képességeit ápolják, a kreativitást ünneplik és együtt büszkék vagyunk arra, hogy változást hozunk.
Tudjon meg többet küldetésünkről és jövőképünkről. Merüljön el a végtelen lehetőségek világában, és kezdje meg a cargo-partner utazást velünk.
A cargo-partner egyenlő esélyeket biztosító munkaadó. Ünnepeljük a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk egy olyan környezet megteremtése iránt, ahol minden munkavállaló értékesnek és tisztelve érzi magát. Nem teszünk különbséget faj, szín, vallás, nem, szexuális irányultság, nemi identitás, nemzeti származás, életkor, fogyatékosság vagy bármely más törvény által védett tulajdonság alapján. Minden egyént szívesen fogadunk és bátorítunk a jelentkezésre, függetlenül a háttértől.
Fedezzen fel végtelen lehetőségeket, és hagyja ott a nyomát velünk. #CsatlakozzHozzánk #Logisztika #digitálismunka #Csapatmunka #cargopartner #wow
Készen áll a dolgok mozgásba hozására? Csatlakozzon a csapatunkhoz!
Ismerje meg az életet a cargo-partnernél itt.