If you are a current DSV employee and interested in a position in another country, please contact your Human Resource representative to discuss the process and requirements of applying.

Job Req Number: 87696
Time Type: Full Time

PAMIĘTAJ, ABY KLIKNĄĆ PRZYCISK „APLIKUJ” PO ZAPISANIU PROFILU, ABY ZAKOŃCZYĆ PROCES APLIKACJI

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za utrzymanie danych w obszarach: Location and Property Master Data / Webcost hierachies / Cost and Profit hierarchies
  • Analiza danych w celu monitorowania jakości oraz zapewnienia wymaganego poziomu KPI
  • Analiza metod przetwarzania danych wraz z budową narzędzi usprawniających zarządzanie danymi
  • Identyfikacja potencjalnych procedur i narzędzi wraz z opracowaniem propozycji optymalizacji
  • Zapewnienie wsparcia zespołom obszaru usług księgowych w zakresie automatyzacji raportowania i budowania narzędzi usprawniających realizację procesów

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z budową narzędzi zarządzania danymi w oparciu o Excel
  • Bardzo dobra znajomość Excela (VB, Makra, Zaawansowane formuły, Funkcje, Zaawansowana prezentacja danych)
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w tym PowerPoint, Word
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność formułowania wniosków i rekomendacji na podstawie otrzymanych danych,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Buddy
  • Work life balance
  • Nowoczesne ekologiczne biuro
  • Skandynawska kultura pracy
  • Wewnętrzny katalog szkoleń
  • Kultura feedback'u
  • Program przejść wewnętrznych
  • Prezenty świąteczne
  • Grupy sportowe
  • Parking dla rowerów
  • Dodatek urlopowy

DSV – Global transport and logistics

DSV is a dynamic workplace that fosters inclusivity and diversity. We conduct our business with integrity, respecting different cultures and the dignity and rights of individuals. When you join DSV, you are working for one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. You’ll join a talented team of approximately 75,000 employees in over 80 countries, working passionately to deliver great customer experiences and high-quality services. DSV aspires to lead the way towards a more sustainable future for our industry and are committed to trading on nature’s terms.

We promote collaboration and transparency and strive to attract, motivate and retain talented people in a culture of respect. If you are driven, talented and wish to be part of a progressive and versatile organisation, we’ll support you and your need to achieve your potential and forward your career.

Visit dsv.com and follow us on LinkedIn, Facebook and Twitter.

Job area: Projects / Special Projects / Business Support

Business Analyst, FOMD

Warsaw